Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: ok. 15 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 73 dni temu
Informacje Bieżące

SPOTKANIE INFORMACYJNE!

Legia Akademicka - Ośrodek Zamiejscowy w Krakowie Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji

Jesteś zainteresowany, zapraszamy na spotkanie!

Spotkanie poprowadzą: ppłk Marek Marcinek, kpt. Zofia Kuśmierowska-Rogosz, p. Małgorzata Kadula

Termin spotkania: 28.02.2023 godz. 10:00

Miejsce: Klub Akademicki ARKA

FB: https://fb.me/e/2AXC6nZ9c

 

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło kolejną VI edycję ochotniczego programu edukacji wojskowej studentów pn. „Szkoła Legii Akademickiej”.

Program jest realizowany w ramach części teoretycznej i praktycznej w celu gromadzenia wyszkolonych zasobów żołnierzy rezerwy na potrzeby uzupełnień osobowych Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej w korpusach: szeregowych, podoficerów i oficerów.

Do programu mogą przystąpić osoby, które są studentami lub absolwentami  uczelni wyższych publicznych oraz niepublicznych (studia dzienne, zaoczne I oraz II stopnia) posiadające obywatelstwo polskie.

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na spotkanie!

 

Centrum Kultury i Kształcenia Ustawicznego

ckiku@urk.edu.pl


Biuro Karier i Kształcenia Praktycznego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie powstało, aby pomóc studentom naszej uczelni w budowaniu kariery zawodowej. Poza stroną internetową www.biurokarier.urk.edu.pl, na której znajdują się informacje o stażach, praktykach, stypendiach krajowych i zagranicznych, studiach podyplomowych, kursach, szkoleniach, warsztatach, itp., studenci mogą skorzystać z profilu Biura, utworzonego na platformie LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/biurokarierurk/. Znajdą tam bieżące informacje ze świata HR, rozwoju osobistego i zawodowego czy wydarzeniach je wspomagających.

Więcej na platformie LinkedIn


Aktualizacja aplikacji mObywatel

Od 13.12.2021 w sklepach App Store i Google Play dostępna jest nowa wersja aplikacji mObywatel. W programie wprowadzono nowy, jeszcze silniejszy algorytm szyfrowania (AES256) oraz zmiany usprawniające logowanie. Część Użytkowników aplikacji może zostać poproszona o nadanie nowego PIN-u zabezpieczającego.

W związku ze zmianami, wszystkie mLegitymacje wydawane od poniedziałku 20.12.2021 będzie można aktywować korzystając wyłącznie z nowych wersji aplikacji. mLegitymacje aktywowane przed 20.12.2021 pozostają nadal ważne.

Przed aktywacją mLegitymacji prosimy o zaktualizowanie aplikacji mObywatel do wersji:

  • dla systemu Android: 3.1.0 (18.118) – sklep Google Play
  • dla systemu iOS: 2.4.0 (586) – sklep App Store


Aplikacja Mobilny USOS UR już dostępna!

W dniu 16 kwietnia zaktualizowaliśmy w Google Play mUSOS do wersji 1.9. Wraz ze zmiana wersji uruchomiony został moduł mLegitymacji, pozwalający na wygenerowanie legitymacji studenckiej w programie mObywatel. Więcej na temat mLegitymacji znajdziesz pod adresem https://mobile.urk.edu.pl/mlegitymacja.html

Pozostałe Informacje

Informacje oraz instrukcje dot. funkcjonowania systemów informatycznych w Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie dostępne są pod LINKIEM.

W celu uzyskania dodatkowej pomocy prosimy o kontakt pod adresem email helpdeskURK@urk.edu.pl z podaniem imienia, nazwiska i numeru albumu/indeksu.

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-4 (2023-02-27)