Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe i praca magisterska [R.2s.SDiPM.SM.ROSXY] Semestr zimowy 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Krystyna Ciarkowska, Michał Gąsiorek, Agnieszka Józefowska, Ryszard Mazurek, Paweł Nicia, Paweł Zadrożny, Tomasz Zaleski
12:30
Seminarium, grupa 5
każda środa, 12:30 - 14:00
Wiesław Barabasz, Maria Chmiel, Krzysztof Frączek, Agnieszka Galus-Barchan, Jacek Grzyb, Anna Lenart-Boroń, Marek Ostafin, Iwona Paśmionka
12:30
Seminarium, grupa 4
każda środa, 12:30 - 14:00
Wiesław Barabasz, Maria Chmiel, Krzysztof Frączek, Agnieszka Galus-Barchan, Jacek Grzyb, Anna Lenart-Boroń, Marek Ostafin, Iwona Paśmionka,
Sala 237 Mikrob, budynek nr BUJUB
Jacek Antonkiewicz, Agnieszka Baran, Tomasz Czech, Barbara Filipek-Mazur, Florian Gambuś, Krzysztof Gondek, Czesława Jasiewicz, Małgorzata Koncewicz-Baran, Marcin Niemiec, Monika Tabak, Jerzy Wieczorek, Barbara Wiśniowska-Kielian
12:30
Seminarium, grupa 3
każda środa, 12:30 - 14:00
Jacek Antonkiewicz, Agnieszka Baran, Tomasz Czech, Barbara Filipek-Mazur, Florian Gambuś, Krzysztof Gondek, Czesława Jasiewicz, Małgorzata Koncewicz-Baran, Marcin Niemiec, Monika Tabak, Jerzy Wieczorek, Barbara Wiśniowska-Kielian,
Sala 329, budynek nr CG
Czwartek
Maciej Chowaniak, Teresa Dąbkowska, Piotr Kacorzyk, Kazimierz Klima, Agnieszka Klimek-Kopyra, Marek Kołodziejczyk, Anna Lorenc-Kozik, Andrzej Oleksy, Joanna Puła, Katarzyna Pużyńska, Adam Radkowski, Agnieszka Synowiec, Wojciech Szewczyk, Robert Witkowicz
9:30
Seminarium, grupa 2
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Maciej Chowaniak, Teresa Dąbkowska, Piotr Kacorzyk, Kazimierz Klima, Agnieszka Klimek-Kopyra, Marek Kołodziejczyk, Anna Lorenc-Kozik, Andrzej Oleksy, Joanna Puła, Katarzyna Pużyńska, Adam Radkowski, Agnieszka Synowiec, Wojciech Szewczyk, Robert Witkowicz,
Sala 142, budynek nr CG
Mariusz Dacko, Joanna Dłużniewska, Katarzyna Gleń-Karolczyk, Anna Gorczyca, Janina Gospodarek, Piotr Kacorzyk, Wiesław Musiał, Aleksandra Płonka, Adam Radkowski, Dariusz Ropek
11:00
Seminarium, grupa 1
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- BUJUB — Budynek Jubileuszowy
- CG — Collegium Godlewskiego