Plan zajęć przedmiotu Modelowanie procesów w środowisku [R.2s.MPS.SM.ROSXX.I] Semestr zimowy 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski
11:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski,
Sala 216 - VII, budynek nr CG
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski
11:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski,
Sala 216 - VII, budynek nr CG
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski
12:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski,
Sala 216 - VII, budynek nr CG
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Andrzej Oleksy, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Andrzej Oleksy, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski,
Sala 216 - VII, budynek nr CG
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski,
Sala 216 - VII, budynek nr CG
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski
15:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski,
Sala 216 - VII, budynek nr CG
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski
15:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Wiktor Halecki, Agnieszka Klimek-Kopyra, Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Anna Ślizowska, Jakub Wojkowski,
Sala 216 - VII, budynek nr CG
Środa
Czwartek
Michał Kopeć, Bogdan Kulig, Marek Ryczek, Jakub Wojkowski
14:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 14:00 - 14:45
Sala A , budynek nr CG
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Godlewskiego