Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji UR.I

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Geodezja, 7 semestr, przedmioty do wyboru 19/20Z GIK.SI.07.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-15 00:00 - 2019-06-23 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Geodezja, 6 semestr, przedmioty do wyboru,18/19L GKY.06.SI.IGKGX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2018-10-16 00:00 - 2018-10-21 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Geodezja, 6 semestr, przedmioty do wyboru,19/20L GKY.6s.SI.IGKGX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, ok. 1 dzień i 8 godz. do zakończenia
2019-11-09 00:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Geodezja, 2 semestr, przedmioty do wyboru 19/20L GKZ.2s.SI.IGKGZ pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, ok. 1 dzień i 8 godz. do zakończenia
2019-11-09 00:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Geodezja i Kartografia, studia niestacjonarne I stopnia, 19/20Zima, przedmioty społeczne, sem. 1 I.GIK.NI.01.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

Geodezja i Kartografia, studia niestacjonarne I stopnia, 19/20Zima, przedmioty z wyboru, sem. 7 I.GIK.NI.07.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera 4 przedmioty.

zakończona
2019-06-14 06:00 - 2019-09-24 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-08 20:00 - 2019-10-10 23:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
t2
Niezalogowany

Gospodarka Przestrzenna, st niestacjonarne II st. 19/20Zima, sem. 2 I.GP.NM.02.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Każdy student wybiera cztery przedmioty.

Jeden przedmiot z bloku:

- Zarządzanie karierą

- Kształtowanie przestrzeni rolniczej

Jeden przedmiot z bloku:

- Kataster technicznego uzbrojenia terenu

- Mapy tematyczne

Jeden przedmiot z bloku:

- Podstawy gospodarowania wodą

- Gospodarowanie wodą opadową w terenach zurbanizowanych

Jeden przedmiot z bloku:

- Monitoring środowiska/wody podziemne i powierzchniowe

- Konserwacja zabytków architektury

Łącznie 4 przedmioty.

Realizowane będą przedmioty, które uzyskają największą liczbę rejestracji.

zakończona
2019-06-14 06:00 - 2019-09-24 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-08 20:00 - 2019-10-11 23:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
t2
Niezalogowany

Gospodarka Przestrzenna, niestacj. 1 sem, II st, 19/20Lato I.GPZ.NM.01.19L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rocznik idący programem 2019/2020

Student wybieraz dwa przedmioty w sumie za 7 ECTS:

Jeden z pośród:

a) Technologia tworzenia modeli 3D i wizualizacji

b) Metody taksonomiczne w planowaniu przestrzennym

Jeden z:

a) Mapy dla celów prawnych

b) Geoinżynieria

Brak zdefiniowanych tur

Inżynieria i Gospodarka Wodna, st. I st., przedmioty do wyboru, sem. 5, 19/20Zima I.IGW.SI.05.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera 3 przedmioty.

zakończona
2019-06-14 06:00 - 2019-06-30 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-07 20:05 - 2019-10-13 23:05
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
t2
Niezalogowany

Inżynieria i Gospodarka Wodna, st. I st., BLOK C, sem. 7, 19/20Z I.IGW.SI.07.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera 3 przedmioty.

zakończona
2019-06-14 06:00 - 2019-06-28 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-07 20:05 - 2019-10-13 23:05
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
t2
Niezalogowany

Inżynieria i Gospodarka Wodna (GW), st. II stopnia, przedmioty do wyboru, sem. 2, 19/20Z I.IGW.SM.02.19Z-GW pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera 3 przedmioty.

zakończona
2019-06-14 06:00 - 2019-06-27 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-07 23:05 - 2019-10-13 23:05
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
t2
Niezalogowany

Inżynieria Środowiska, Inżynieria i Gospodarka Wodna, st. I st., przedmioty hum, sem. 1, 19/20Zima I.IS.IGW.SI.01.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera dwa przedmioty z bloków.

Jeden przedmiot z bloku:

- Ochrona własności intelektualnej

- Podstawy przedsiębiorczości

Jeden przedmiot z bloku:

- Bezpieczeństwo narodowe

- Kultura, sztuka i tradycja regionu (moduł realizowany przez CKKU)

Brak zdefiniowanych tur

Inżynieria Środowiska, niestacjonarne, I st sem 2 bloki humanistyczne 19/20Zima I.IS.NI.01.HUM.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

SPRAWDZIC nie dokończone - chyba

Blok 1: (jeden przedmiot do wyboru)

1. Ochrona własności intelektualnej

2. Podstawy przedsiębiorczości

Blok 2: (jeden przedmiot do wyboru)

1. Bezpieczeństwo narodowe

2. Moduł: Kultura, sztuka i tradycja regionu

Moduł realizowany przez Centruk Kultury i Kształcenia Ustawicznego poprzed osobną rejestrację żetonową. Pozostałe przedmioty realizowane przez pracowników WISIG.

Rejestracja realizowana w 3 turach.

I tura - wstępny wybór.

II tura - rejestracja docelowa

III tura - rejestracja końcowa

Przekroczenie terminów rejestracji może skótkować niezaliczeniem semestru.

Brak zdefiniowanych tur

Inżynieria Środowiska, st. niestacjonarne I stopnia, 19/20Z, sem. 3 I.IS.NI.03.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera 2 przedmioty.

Rejestracja jest obowiązkowa.

zakończona
2019-06-13 06:00 - 2019-09-27 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-07 20:00 - 2019-10-09 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
t2
Niezalogowany

Inżynieria Środowiska, niestacjonarne, I st. 19/20Zima, sem. 5 przedmioty do wyboru I.IS.NI.05.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera 2 przedmioty.

Rejestracja jest obowiązkowa.

zakończona
2019-06-13 06:15 - 2019-09-27 23:15
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-07 20:15 - 2019-10-09 23:15
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
t2
Niezalogowany

Inżynieria Środowiska, niestacjonarne, I st. 19/20Zima, sem. 7 przedmioty do wyboru I.IS.NI.07.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera trzy przedmioty.

Rejestracja jest obowiązkowa.

zakończona
2019-06-13 06:10 - 2019-09-27 23:10
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-07 23:10 - 2019-10-09 23:10
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T2
Niezalogowany

I.IS.NM.01.19L I.IS.NM.01.19L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

student wybiera 3 pirzedmioty

dodać opis

Brak zdefiniowanych tur

Inżynieria Środowiska, niestacjonarna II st. sem. 2 - przedmioty do wyboru 19/20Zima I.IS.NM.02.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Każdy student wybiera jeden przedmiot.

Rejestracja jest obowiązkowa.

zakończona
2019-06-13 06:05 - 2019-09-27 23:05
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-04 06:05 - 2019-10-13 23:05
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T1
Niezalogowany

IS NM 19/20Lato I.IS.NM.03.19L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Każdy student wybiera jeden przedmiot.

Rejestracja jest obowiązkowa.

Zasady:

1 tura - selekcja przedmiotów, które znajdą się w reozkładzie zajęć. - decyduje większa liczebność grup, przy minimum 12 osobach w przedmiocie.

2 tura - rejestracja właściwa na przedmioty wybrane w pierwszej turze w oparciu o rozkład zajęć.

- rejestracje są wyczyszczone i należy ponownie zapisać się na przedmioty.

- osoby, które wybrały przedmioty, które nie zakwalifikowały się do drugiej tury mają obowiązek zarejestrować się na przedmiot, które zostały wybrane.

3 tura - tylko rejestracja.

dla tych, którzy zaspali.

Obowiązuje zasada - kto pierwszy ten lepszy.

Po terminie 3 tury nie będzie dopisywanie do przedmiotów.

Brak zdefiniowanych tur

I.IS.NM.03.19L I.IS.NM.03.19L-hum pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera jeden przedmiot.

1 tura

a) wybór docelowy na przedmiot "Bezpieczeństwo narodowe" realizowany na Wydziele Inżynierii Środowiska i Geodezji. - przedmiot zostanie uruchomiony po przekroczeniu dolnego limutu 15 osób.

b) "Kultura, sztuka i tradycja regionu" jest to moduł prowadzony przez CKKU w ramach którego do wyboru są 3 przedmioty w osobnej rejestracji żetonowej. Zetony przydzielone zostaną po wyborze tego modułu.

2 tura i ostatnia dopisanie się do przedmiotu "Bezpieczeństwo narodowe"

Brak zdefiniowanych tur

Inżynieria Środowiska, I st. przedmioty do wyboru, sem. 5, BLOK B, 19/20Z I.IS.SI.05.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Przedmioty z wyboru z bloku B - 4 ECTS (2 przedmioty).

zakończona
2019-09-24 20:15 - 2019-09-27 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T2
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-07 20:05 - 2019-10-13 23:05
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
t3
Niezalogowany

Inżynieria Środowiska, I st. przedmioty do wyboru, sem. 7, BLOK B, 19/20Z I.IS.SI.07.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Przedmioty z wyboru z bloku B - 4 ECTS (2 przedmioty).

zakończona
2019-09-24 20:00 - 2019-09-27 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T2
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-07 23:05 - 2019-10-13 23:05
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
t3
Niezalogowany

Inżynieria Środowiska, II st. przedmioty do wyboru, sem. 2, 19/20Z I.IS.SM.02.19Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera minimum jeden przedmiot.

zakończona
2019-09-24 20:30 - 2019-09-27 23:50
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
T2
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-07 20:05 - 2019-10-13 23:05
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
t2
Niezalogowany

Architektura Krajobrazu,przedmioty do wyboru, 1 sem.mag 19/20L KAK.01.SM.KAKXX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-11-07 00:00 - 2019-11-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Architektura Krajobrazu, przedmioty do wyboru, 3 sem.mag 19/20L KAK.03.SM.KAKXX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-11-07 00:00 - 2019-11-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Architektura Krajobrazu, przedmioty do wyboru, 6 sem. 19/20L KAK.06.SI.KAKXX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-11-07 00:00 - 2019-11-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Architektura Krajobrazu, przedmioty do wyboru, 4 sem. 19/20L KAK.4L.SI.KAK.XX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-12 00:00 - 2019-10-17 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Architektura Krajobrazu,przedmioty do wyboru, 2 sem.mag 19/20Z KAK02.SM.KAKXX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-26 00:00 - 2019-07-02 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Architektura Krajobrazu, przedmioty do wyboru, 3 sem. 19/20Z KAK03.SI.KAKXX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-26 00:00 - 2019-07-02 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Architektura Krajobrazu, przedmioty do wyboru, 5 sem, 19/20Z KAK05.SI.KAKxx pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-26 00:00 - 2019-07-02 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Architektura Krajobrazu, przedmioty do wyboru, 7 sem. 19/20Z KAK07.SI.KAKXX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-26 00:00 - 2019-07-02 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Gospodarka Przestrzenna, 2 sem.mag. stacj. 19/20z - przedmioty do wyboru PGP.02.SM.IGPRX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-15 00:00 - 2019-06-23 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Gospodarka Przestrzenna, 3 sem. 19/20z, stacj. - przedmioty do wyboru PGP.03.SI.IGPRX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-15 00:00 - 2019-06-23 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Gospodarka Przestrzenna, 5 sem. 19/20 z, stacj. - przedmioty do wyboru PGP.05.SI.IGPRX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-15 00:00 - 2019-06-23 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Gospodarka Przestrzenna, 6 sem. 19/20L - przedmioty do wyboru PGP.06.SI.IGPRX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, ok. 1 dzień i 8 godz. do zakończenia
2019-11-09 00:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Gospodarka Przestrzenna, 7 sem. 19/20 z, stacj. - przedmioty do wyboru PGP.07.SI.IGPRX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-15 00:00 - 2019-06-23 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Gospodarka Przestrzenna, 1 sem.mag. stacj. 18/19L - przedmioty do wyboru PGP.1.SM.IGPRX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2018-10-16 00:00 - 2018-10-21 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Gospodarka Przestrzenna, 1 sem.mag. stacj. 19/20L - przedmioty do wyboru PGP.1s.SM.IGPRZ pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, ok. 1 dzień i 8 godz. do zakończenia
2019-11-09 00:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Gospodarka Przestrzenna, 2 sem.19/20L - przedmioty do wyboru PGP.2s.SI.IGPRZ pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, ok. 1 dzień i 8 godz. do zakończenia
2019-11-09 00:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Gospodarka Przestrzenna, 3 sem.mag. stacj. 18/19L - przedmioty do wyboru PGP.3.SM.IGPRX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2018-10-16 00:00 - 2018-10-21 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Gospodarka Przestrzenna, 3 sem.mag. stacj. 19/20L - przedmioty do wyboru PGP.3s.SM.IGPRX pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, ok. 1 dzień i 8 godz. do zakończenia
2019-11-09 00:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja na przedmioty [opis]
1 tura
Niezalogowany

Gospodarka Przestrzenna, 4 sem. 19/20L - przedmioty do wyboru PGP.4s.SI.IGPRZ pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

w trakcie, ok. 1 dzień i 8 godz. do zakończenia
2019-11-09 00:00 - 2019-11-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...