Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji 4 semestr I stopień Sztuka Ogrodowa O.4s.SI.OOSXY16/17L

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
O.FL.ZRO.SI.OOSXY
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Przygotowywanie terenu, gleby i podłoży do uprawy roślin ozdobnych w różnych technologiach uprawy. Wymagania nawozowe i zasady żywienia roślin ozdobnych z uwzględnieniem wpływu na środowisko. Ustalanie potrzeb nawozowych oraz techniki nawożenia poszczególnych grup roślin (trawy, drzewa i krzewy, rośliny jednoroczne, dwuletnie, byliny i rośliny uprawiane na kwiat cięty) w różnych warunkach i sposobach uprawy.

Strona przedmiotu
O.FL.RPZ.SI.OOSXY
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Rośliny pokarmowe, ich dostępność i stopień wykorzystania przez owady zapylające. Preferencje pokarmowe owadów zapylających. Wzbogacanie źródeł pokarmu poprzez wykorzystanie sterowanych upraw oraz rozpowszechnianie rodzimych, mało znanych, gatunków roślin kwalifikujących się jako wartościowe źródło pokarmu dla owadów. Zagęszczenie owadów zapylających w środowisku.

Strona przedmiotu
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-2 (2023-01-24)