Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji 3 semestr II stopień Sztuka Ogrodowa O.3s.SM.OOSXY16/17L

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
O.F3.FLO.SM.OOSXY
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Przedmiot obejmuje zagadnienia wiązane ze współczesną florystyą, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzennych form florystycznych, aranżacji inspirowanych naturą i sztuką Land Artu oraz roślinami w wystroju wnętrz i florystycznej obsłudze uroczystości.

Strona przedmiotu
O.F3.RPI.SM.OOSXY
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Inwentaryzacja terenów zieleni, gospodarka drzewostanem, specyfikacja roślin w pracach projektowych, ekspertyza dendrologiczna, nowe metody i technologie

oceny kondycji drzew, zasady postępowania z drzewami przy pracach ziemnych, sposoby zabezpieczania roślin na placu budowy, techniki przesadzania starszych

drzew, wymogi dotyczące usytuowania roślin w pasie drogowym

Strona przedmiotu
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-2 (2023-01-24)