Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Sztuka Ogrodowa, 1 semestr, przedmioty humanizujące O.1s.SI.OOSXY-15/16Z

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
O.F1.BKS.SI.OOSXY
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Student poznaje zarys powstawania tekstu biblijnego na tle uwarunkowań przyrodniczych i kulturowych oraz spektrum oddziaływania tekstu biblijnego na różne dziedziny życia człowieka współczesnego. Poznaje przykładowe ogrody biblijne stanowiące nowoczesny sposób przedstawiania treści biblijnych.

Strona przedmiotu
O.F1.HSZ.SI.OOSXY
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Zapoznanie studentów z zabytkami architektury i sztuki od prehistorii do XX wieku. Analiza i interpretacja wybranych dzieł sztuki. Przekazanie umiejętności rozróżniania stylów architektonicznych. Charakterystyka zabytków architektury i dzieł sztuki polskiej.

Strona przedmiotu
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-7 (2022-11-16)