Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Sztuka Ogrodowa, 1 semestr, przedmioty humanizujące O.1s.SI.OOSXY-15/16Z

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
O.F1.HSZ.SI.OOSXY
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Zapoznanie studentów z zabytkami architektury i sztuki od prehistorii do XX wieku. Analiza i interpretacja wybranych dzieł sztuki. Przekazanie umiejętności rozróżniania stylów architektonicznych. Charakterystyka zabytków architektury i dzieł sztuki polskiej.

Strona przedmiotu
O.F1.BKS.SI.OOSXY
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Student poznaje zarys powstawania tekstu biblijnego na tle uwarunkowań przyrodniczych i kulturowych oraz spektrum oddziaływania tekstu biblijnego na różne dziedziny życia człowieka współczesnego. Poznaje przykładowe ogrody biblijne stanowiące nowoczesny sposób przedstawiania treści biblijnych.

Strona przedmiotu
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-7 (2022-11-16)