Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Stacjonarne I stopnia - OZL, GL - semestr 7 17/18 Z -Elektywy LLSXX.SI.ELE.17/18Z

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
L.EX.084.SI.LLSXX
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis
Nie podano opisu skróconego, przejdź do strony przedmiotu aby uzyskać więcej danych.
Strona przedmiotu
L.EX.081.SI.LLSXX
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Elektyw jest przeznaczony dla osób chcących opanować umiejętność wykonywania poprawnych technicznie zdjęć przyrodniczych mogących pełnić funkcję dokumentacji fotograficznej w wykonywanych pracach badawczych i usługowych. W ramach kursu uczestnicy zaznajomią się z budową i istotą funkcjonowania współczesnych aparatów cyfrowych oraz poznają kryteria wyboru sprzętu do fotografii przyrodniczej. Posiądą praktyczne umiejętności wykonywania poprawnych technicznie zdjęć, ze szczególnym uwzględnieniem zasad kompozycji, właściwej ekspozycji, podstaw operowania głębią ostrości oraz wykorzystaniem dodatkowych źródeł światła. Program elektywu jest realizowany na wykładach (8 godz.) i warsztatach terenowych (7 godz.).

Strona przedmiotu
L.EX.058.SI.LLSXX
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Uzyskanie charakterystyki materiałów zgromadzonych w Państwowym Zasobie Geodezyjnym i Kartograficznym. Praktyczne zapoznanie się z formatem zapisu, dokładnością i możliwością wykorzystania geodanych dla tworzenia opracowań o tematyce leśnej. Studenci poznają podstawowe zasady analizy i przetwarzania istniejących danych geodezyjnych i kartograficznych.

Strona przedmiotu
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-4 (2023-02-27)