Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Stacjonarne I stopnia - 19/20z - przedmioty humanistyczne LLESZ.1S.SI.19/20Z

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
L.PH1.KOM.SI.LLESZ
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis
Nie podano opisu skróconego, przejdź do strony przedmiotu aby uzyskać więcej danych.
Strona przedmiotu
L.PH1.WSP.SI.LLESZ
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Cele przedmiotu:

Celem kursu jest zapoznanie studentów z teoriami i badaniami współczesnego społeczeństwa polskiego ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych badań w zakresie demografii, migracji, etniczności, religii, edukacji i rodziny, władzy, sektora non profit, partycypacji społecznej jak również grup przynależności czy grup odniesienia. Celem zajęć jest opanowanie przez słuchaczy podstawowych terminów i pojęć socjologicznych oraz nabycie wiedzy z zakresu najważniejszych teorii socjologicznych. Studenci nabędą umiejętności stosowania kategorii socjologicznych, a także ich analizowania w oparciu o dane jakościowe, ilościowe oraz prawidłowości (zmian) zachodzących we współczesnym społeczeństwie polskim.

Warunki wstępne: Podstawowa wiedzy z zakresu socjologii ogólnej.

Strona przedmiotu
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-4 (2023-02-27)