Seminarium i praca dyplomowa
Informacje ogólne
Kod przedmiotu: | R.2s.SiPD.SP.RDA.IPR |
Kod Erasmus / ISCED: | (brak danych) / (brak danych) |
Nazwa przedmiotu: | Seminarium i praca dyplomowa |
Jednostka: | Katedra Agroekologii i Produkcji Roślinnej |
Grupy: | |
Punkty ECTS i inne: |
4.00
|
Język prowadzenia: | (brak danych) |
Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (zakończony)
Okres: | 2021-02-25 - 2021-09-30 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 8 godzin
|
|
Koordynatorzy: | Bogdan Kulig, Andrzej Lepiarczyk, Wojciech Szewczyk | |
Prowadzący grup: | Dariusz Baran, Monika Bieniasz, Elżbieta Boligłowa, Joanna Dłużniewska, Michał Gąsiorek, Kazimierz Klima, Marek Kołodziejczyk, Anna Lorenc-Kozik, Renata Matysik-Pejas, Piotr Micek, Andrzej Oleksy, Aleksandra Płonka, Joanna Puła, Dariusz Ropek, Wojciech Szewczyk, Monika Tabak, Tomasz Wojewodzic, Tomasz Wójtowicz | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Zaliczenie na ocenę
Seminarium - Zaliczenie na ocenę |
Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2021/2022" (zakończony)
Okres: | 2022-02-28 - 2022-09-30 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 8 godzin
|
|
Koordynatorzy: | Bogdan Kulig, Wojciech Szewczyk | |
Prowadzący grup: | Monika Bieniasz, Elżbieta Boligłowa, Joanna Dłużniewska, Barbara Filipek-Mazur, Michał Gąsiorek, Beata Grygierzec, Piotr Kacorzyk, Kazimierz Klima, Anna Lorenc-Kozik, Renata Matysik-Pejas, Piotr Micek, Marcin Niemiec, Andrzej Oleksy, Aleksandra Płonka, Joanna Puła, Dariusz Ropek, Wojciech Szewczyk, Andrzej Węglarz, Tomasz Wojewodzic, Tomasz Wójtowicz, Mirosław Zagórda | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Zaliczenie na ocenę |
Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2022/2023" (zakończony)
Okres: | 2023-02-27 - 2023-09-30 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 8 godzin
|
|
Koordynatorzy: | Bogdan Kulig, Wojciech Szewczyk | |
Prowadzący grup: | Elżbieta Boligłowa, Joanna Dłużniewska, Barbara Filipek-Mazur, Michał Gąsiorek, Beata Grygierzec, Marek Kołodziejczyk, Bogdan Kulig, Anna Lorenc-Kozik, Renata Matysik-Pejas, Marcin Niemiec, Andrzej Oleksy, Joanna Puła, Adam Radkowski, Dariusz Ropek, Wojciech Sroka, Wojciech Szewczyk, Tomasz Wojewodzic, Justyna Żychlińska-Buczek | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Zaliczenie na ocenę |
Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2023/2024" (w trakcie)
Okres: | 2024-02-26 - 2024-09-30 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 8 godzin
|
|
Koordynatorzy: | Bogdan Kulig, Wojciech Szewczyk | |
Prowadzący grup: | Elżbieta Boligłowa, Joanna Dłużniewska, Barbara Filipek-Mazur, Michał Gąsiorek, Beata Grygierzec, Marek Kołodziejczyk, Bogdan Kulig, Anna Lorenc-Kozik, Renata Matysik-Pejas, Marcin Niemiec, Andrzej Oleksy, Joanna Puła, Adam Radkowski, Dariusz Ropek, Wojciech Sroka, Wojciech Szewczyk, Justyna Żychlińska-Buczek | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Zaliczenie na ocenę |
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.