Plan zajęć przedmiotu Ogólna Technologia Żywności [T.CHK.OGTZT.SI.TTZTX] Semestr letni 2011/2012
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
8:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 8:30 - 11:30
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
8:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 8:30 - 11:30
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
11:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 11:45 - 14:45
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
11:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 11:45 - 14:45
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Środa
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 8:00 - 11:00
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
11:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każda środa, 11:15 - 14:15
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Ireneusz Maciejaszek, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
11:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każda środa, 11:15 - 14:15
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Ireneusz Maciejaszek, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
14:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 14:30 - 17:30
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Czwartek
Krzysztof Surówka, Agnieszka Zawiślak
9:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Wykładowa II, budynek nr TZ
Piątek
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Ireneusz Maciejaszek, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9
każdy piątek, 8:00 - 11:00
Joanna Banaś, Ewa Hajduk, Ireneusz Maciejaszek, Magdalena Michalczyk, Magdalena Rzepka, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Technologii Żywności