| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 9:45, gr.8 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana), Adam Florkiewicz, Anna Sadowska-Rociek, Magdalena Surma | 9:45, gr.7 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana), Adam Florkiewicz, Anna Sadowska-Rociek, Magdalena Surma | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
11:25, gr.1 Wykład (s.Wykładowa II bud.TZ), Magdalena Surma | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | 13:00, gr.4 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana), Adam Florkiewicz, Anna Sadowska-Rociek, Magdalena Surma | 13:00, gr.3 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana), Adam Florkiewicz, Anna Sadowska-Rociek, Magdalena Surma | | | | |
|
|
| | 13:15, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana), Adam Florkiewicz, Anna Sadowska-Rociek, Magdalena Surma | 13:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana), Adam Florkiewicz, Anna Sadowska-Rociek, Magdalena Surma | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | 16:00, gr.6 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana), Adam Florkiewicz, Anna Sadowska-Rociek, Magdalena Surma | 16:00, gr.5 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana), Adam Florkiewicz, Anna Sadowska-Rociek, Magdalena Surma | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|