Plan zajęć przedmiotu Ogólna technologia żywności [T.4s.OTZY.SI.TTZTX.T] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 14:30
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 14:30
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Środa
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 11:45 - 14:45
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 11:45 - 14:45
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 15:00 - 18:00
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 15:00 - 18:00
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Jagoda Majcherczyk, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Czwartek
Krzysztof Surówka
9:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Wykładowa I, budynek nr TZ
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Technologii Żywności