Plan zajęć przedmiotu Ogólna technologia żywności [T.4s.OTZY.SI.TTZTX.T] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
14:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy poniedziałek, 14:45 - 17:45
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
14:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy poniedziałek, 14:45 - 17:45
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Iwona Tesarowicz, Agnieszka Zawiślak
18:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9
każdy poniedziałek, 18:00 - 21:00
Sala 0.135, budynek nr TZ
Wtorek
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 14:30
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 14:30
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Środa
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 11:45 - 14:45
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 11:45 - 14:45
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 15:00 - 18:00
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 15:00 - 18:00
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Czwartek
Ireneusz Maciejaszek, Krzysztof Surówka
9:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Wykładowa I, budynek nr TZ
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Technologii Żywności