Plan zajęć przedmiotu Ogólna technologia żywności [T.4s.OTZY.SI.TTZTX.T] Semestr letni 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
14:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy poniedziałek, 14:45 - 17:45
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Ireneusz Maciejaszek, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
14:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy poniedziałek, 14:45 - 17:45
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Ireneusz Maciejaszek, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Grzegorz Fiutak, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
18:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9
każdy poniedziałek, 18:00 - 21:00
Sala 0.135, budynek nr TZ
Wtorek
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 14:30
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Ryszard Macura, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 14:30
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Ryszard Macura, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Środa
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 11:30 - 14:30
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 11:30 - 14:30
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
14:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 14:45 - 17:45
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.136, budynek nr TZ
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak
14:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 14:45 - 17:45
Joanna Banaś, Grzegorz Fiutak, Magdalena Michalczyk, Iwona Tesarowicz, Magdalena Witek, Agnieszka Zawiślak,
Sala 0.135, budynek nr TZ
Czwartek
Krzysztof Surówka
9:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Wykładowa I, budynek nr TZ
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Technologii Żywności