Plan zajęć przedmiotu Metody badań eksperymentalnych 2 [T.4s.MBEK.NM.TTDXZ.T] Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2023/2024
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Kinga Dziadek, Adam Florkiewicz, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Renata Kostogrys, Katarzyna Petka-Poniatowska, Ewa Piątkowska, Sławomir Pietrzyk, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Joanna Sobolewska-Zielińska
niestandardowa częstotliwość
Kinga Dziadek, Adam Florkiewicz, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Renata Kostogrys, Katarzyna Petka-Poniatowska, Ewa Piątkowska, Sławomir Pietrzyk, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Joanna Sobolewska-Zielińska,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Katarzyna Drzewowska, Kinga Dziadek, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Joanna Kruk, Marcin Łukasiewicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Magdalena Surma, Agnieszka Zawiślak
niestandardowa częstotliwość
Katarzyna Drzewowska, Kinga Dziadek, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Joanna Kruk, Marcin Łukasiewicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Magdalena Surma, Agnieszka Zawiślak,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Kinga Dziadek, Adam Florkiewicz, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Renata Kostogrys, Katarzyna Petka-Poniatowska, Ewa Piątkowska, Sławomir Pietrzyk, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Joanna Sobolewska-Zielińska
jednokrotnie
Kinga Dziadek, Adam Florkiewicz, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Renata Kostogrys, Katarzyna Petka-Poniatowska, Ewa Piątkowska, Sławomir Pietrzyk, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Joanna Sobolewska-Zielińska,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Katarzyna Drzewowska, Kinga Dziadek, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Joanna Kruk, Marcin Łukasiewicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Magdalena Surma, Agnieszka Zawiślak
jednokrotnie
Katarzyna Drzewowska, Kinga Dziadek, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Joanna Kruk, Marcin Łukasiewicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Magdalena Surma, Agnieszka Zawiślak,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Kinga Dziadek, Adam Florkiewicz, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Renata Kostogrys, Katarzyna Petka-Poniatowska, Ewa Piątkowska, Sławomir Pietrzyk, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Joanna Sobolewska-Zielińska
jednokrotnie
Kinga Dziadek, Adam Florkiewicz, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Renata Kostogrys, Katarzyna Petka-Poniatowska, Ewa Piątkowska, Sławomir Pietrzyk, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Joanna Sobolewska-Zielińska,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Katarzyna Drzewowska, Kinga Dziadek, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Joanna Kruk, Marcin Łukasiewicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Magdalena Surma, Agnieszka Zawiślak
jednokrotnie
Katarzyna Drzewowska, Kinga Dziadek, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Joanna Kruk, Marcin Łukasiewicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Magdalena Surma, Agnieszka Zawiślak,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Kinga Dziadek, Adam Florkiewicz, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Renata Kostogrys, Katarzyna Petka-Poniatowska, Ewa Piątkowska, Sławomir Pietrzyk, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Joanna Sobolewska-Zielińska
jednokrotnie
Kinga Dziadek, Adam Florkiewicz, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Renata Kostogrys, Katarzyna Petka-Poniatowska, Ewa Piątkowska, Sławomir Pietrzyk, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Joanna Sobolewska-Zielińska,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Katarzyna Drzewowska, Kinga Dziadek, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Joanna Kruk, Marcin Łukasiewicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Magdalena Surma, Agnieszka Zawiślak
jednokrotnie
Katarzyna Drzewowska, Kinga Dziadek, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Joanna Kruk, Marcin Łukasiewicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Magdalena Surma, Agnieszka Zawiślak,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Technologii Żywności