Plan zajęć przedmiotu Metody badań eksperymentalnych 2 [T.4s.MBEK.NM.TTDXZ.T] Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2023/2024
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Katarzyna Drzewowska, Agnieszka Filipiak-Florkiewicz, Adam Florkiewicz, Piotr Gębczyński, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Kinga Topolska
9:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda niedziela, 9:00 - 13:00
Katarzyna Drzewowska, Agnieszka Filipiak-Florkiewicz, Adam Florkiewicz, Piotr Gębczyński, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Kinga Topolska,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Katarzyna Drzewowska, Magdalena Franczyk-Żarów, Piotr Gębczyński, Aneta Koronowicz, Anna Korus, Magdalena Mika, Jacek Rożnowski, Elżbieta Sikora, Gabriela Zięć
jednokrotnie
Katarzyna Drzewowska, Magdalena Franczyk-Żarów, Piotr Gębczyński, Aneta Koronowicz, Anna Korus, Magdalena Mika, Jacek Rożnowski, Elżbieta Sikora, Gabriela Zięć,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Katarzyna Drzewowska, Magdalena Franczyk-Żarów, Piotr Gębczyński, Aneta Koronowicz, Anna Korus, Magdalena Mika, Jacek Rożnowski, Elżbieta Sikora, Gabriela Zięć
jednokrotnie
Katarzyna Drzewowska, Magdalena Franczyk-Żarów, Piotr Gębczyński, Aneta Koronowicz, Anna Korus, Magdalena Mika, Jacek Rożnowski, Elżbieta Sikora, Gabriela Zięć,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Katarzyna Drzewowska, Agnieszka Filipiak-Florkiewicz, Adam Florkiewicz, Piotr Gębczyński, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Kinga Topolska
jednokrotnie
Katarzyna Drzewowska, Agnieszka Filipiak-Florkiewicz, Adam Florkiewicz, Piotr Gębczyński, Joanna Kapusta-Duch, Aneta Kopeć, Aneta Koronowicz, Ewa Piątkowska, Jacek Rożnowski, Radosława Skoczeń-Słupska, Jacek Słupski, Kinga Topolska,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Katarzyna Drzewowska, Magdalena Franczyk-Żarów, Piotr Gębczyński, Aneta Koronowicz, Anna Korus, Magdalena Mika, Jacek Rożnowski, Elżbieta Sikora, Gabriela Zięć
niestandardowa częstotliwość
Katarzyna Drzewowska, Magdalena Franczyk-Żarów, Piotr Gębczyński, Aneta Koronowicz, Anna Korus, Magdalena Mika, Jacek Rożnowski, Elżbieta Sikora, Gabriela Zięć,
Sala zdalne, budynek nr TZ
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Technologii Żywności