Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Chemia organiczna T.2s.CHOR.SI.TTZTZ.T
Plan zajęć - Semestr letni 2020/2021

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2021/2022 - Semestr letni 2020/2021 - Semestr letni 2019/2020

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.zdalne), Karen Khachatryan
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
13:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (1.74), Tadeusz Lemek, Paweł Szlachcic
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (1.74), Tadeusz Lemek, Paweł Szlachcic
14:00
14:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (s.zdalne), Tadeusz Lemek, Paweł Szlachcic
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (s.zdalne), Tadeusz Lemek, Paweł Szlachcic
14:45, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (1.74), Magdalena Janik, Karen Khachatryan, Anna Konieczna-Molenda
14:45, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (1.74), Magdalena Janik, Karen Khachatryan, Anna Konieczna-Molenda
15:00
15:30, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (s.zdalne), Magdalena Janik, Karen Khachatryan, Anna Konieczna-Molenda
15:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (s.zdalne), Magdalena Janik, Karen Khachatryan, Anna Konieczna-Molenda
16:00
16:15, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.Wykładowa II), Anna Wisła-Świder
16:15, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.Wykładowa II), Anna Wisła-Świder
16:15, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.zdalne), Anna Wisła-Świder
16:15, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.zdalne), Anna Wisła-Świder
16:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.Wykładowa II), Paweł Szlachcic
16:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.zdalne), Paweł Szlachcic
16:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.Wykładowa II), Paweł Szlachcic
16:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.zdalne), Paweł Szlachcic
17:00
18:0018:00, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (s.zdalne), Anna Konieczna-Molenda, Anna Wisła-Świder
18:00, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.Wykładowa II), Karen Khachatryan
18:00, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (1.74), Anna Konieczna-Molenda, Ewelina Nowak, Anna Wisła-Świder
18:00, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (s.zdalne), Anna Konieczna-Molenda, Ewelina Nowak, Anna Wisła-Świder
18:00, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (1.74), Anna Konieczna-Molenda, Anna Wisła-Świder
18:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.Wykładowa II), Karen Khachatryan
18:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.zdalne), Karen Khachatryan
18:00, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia audytoryjne (s.zdalne), Karen Khachatryan
19:00
20:00
21:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Wydział Technologii Żywności