Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Towaroznawstwo produktów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego [T.1s.TPRZ.SI.TGCXZ.T] Semestr zimowy 2023/2024

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Krzysztof Buksa, Magda Filipczak-Fiutak, Jarosław Korus, Dorota Litwinek, Agnieszka Pluta-Kubica, Maria Walczycka
niestandardowa częstotliwość10:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 10:00 - 14:00 Sala 0.73, budynek nr TZ

Środa

Krzysztof Buksa, Magda Filipczak-Fiutak, Jarosław Korus, Dorota Litwinek, Agnieszka Pluta-Kubica, Maria Walczycka
niestandardowa częstotliwość12:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 12:30 - 15:45 Sala 0.108, budynek nr TZ
Krzysztof Buksa, Magda Filipczak-Fiutak, Jarosław Korus, Dorota Litwinek, Agnieszka Pluta-Kubica, Maria Walczycka
niestandardowa częstotliwość12:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 12:30 - 15:45 Sala 0.104, budynek nr TZ
Krzysztof Buksa, Magda Filipczak-Fiutak, Jarosław Korus, Dorota Litwinek, Agnieszka Pluta-Kubica, Maria Walczycka
niestandardowa częstotliwość15:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:00 - 19:00 Sala 0.73, budynek nr TZ
Krzysztof Buksa, Magda Filipczak-Fiutak, Jarosław Korus, Dorota Litwinek, Agnieszka Pluta-Kubica, Maria Walczycka
niestandardowa częstotliwość15:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:45 - 19:00 Sala 0.104, budynek nr TZ
Krzysztof Buksa, Magda Filipczak-Fiutak, Jarosław Korus, Dorota Litwinek, Agnieszka Pluta-Kubica, Maria Walczycka
niestandardowa częstotliwość15:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:45 - 19:00 Sala 0.108, budynek nr TZ

Czwartek

Piątek

Krzysztof Buksa, Jacek Domagała, Dorota Litwinek, Maria Walczycka
niestandardowa częstotliwość8:00 Wykład, grupa 1 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 10:15 Sala 0.91, budynek nr TZ

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Technologii Żywności

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)