Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Chemia ogólna i nieorganiczna [T.1s.CHON.SI.TTZTZ.T] Semestr zimowy 2020/2021

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Lidia Krzemińska-Fiedorowicz, Ewelina Nowak
10:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 10 każdy poniedziałek, 10:30 - 12:45
Lidia Krzemińska-Fiedorowicz, Ewelina Nowak
10:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9 każdy poniedziałek, 10:30 - 12:45
Ewelina Nowak, Anna Wisła-Świder
13:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy poniedziałek, 13:00 - 15:15
Ewelina Nowak, Anna Wisła-Świder
13:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy poniedziałek, 13:00 - 15:15
Gohar Khachatryan, Anna Wisła-Świder
15:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:45
Gohar Khachatryan, Anna Wisła-Świder
15:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:45

Wtorek

Środa

Bożena Jarosz, Tadeusz Lemek
9:15 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 12 każda środa, 9:15 - 11:30
Bożena Jarosz, Tadeusz Lemek
9:15 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 11 każda środa, 9:15 - 11:30
Bożena Jarosz, Tadeusz Lemek
11:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każda środa, 11:45 - 14:00
Bożena Jarosz, Tadeusz Lemek
11:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każda środa, 11:45 - 14:00
Karen Khachatryan, Lidia Krzemińska-Fiedorowicz
17:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każda środa, 17:30 - 19:45
Karen Khachatryan, Lidia Krzemińska-Fiedorowicz
17:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 każda środa, 17:30 - 19:45

Czwartek

Karen Khachatryan
11:15 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 11:15 - 12:45

Piątek

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)