Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe i praca magisterska [R.3s.SDiPM.SM.ROSXY] Semestr letni 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Maciej Chowaniak, Teresa Dąbkowska, Piotr Kacorzyk, Kazimierz Klima, Agnieszka Klimek-Kopyra, Marek Kołodziejczyk, Anna Lorenc-Kozik, Andrzej Oleksy, Joanna Puła, Katarzyna Pużyńska, Adam Radkowski, Agnieszka Synowiec, Wojciech Szewczyk, Robert Witkowicz
8:30
Seminarium, grupa 2
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Maciej Chowaniak, Teresa Dąbkowska, Piotr Kacorzyk, Kazimierz Klima, Agnieszka Klimek-Kopyra, Marek Kołodziejczyk, Anna Lorenc-Kozik, Andrzej Oleksy, Joanna Puła, Katarzyna Pużyńska, Adam Radkowski, Agnieszka Synowiec, Wojciech Szewczyk, Robert Witkowicz,
Sala 402, budynek nr CG
Wiesław Barabasz, Maria Chmiel, Krzysztof Frączek, Agnieszka Galus-Barchan, Jacek Grzyb, Anna Lenart-Boroń, Marek Ostafin, Iwona Paśmionka
9:45
Seminarium, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Wiesław Barabasz, Maria Chmiel, Krzysztof Frączek, Agnieszka Galus-Barchan, Jacek Grzyb, Anna Lenart-Boroń, Marek Ostafin, Iwona Paśmionka,
Sala 237 Mikrob, budynek nr BUJUB
Mariusz Dacko, Joanna Dłużniewska, Anna Gorczyca, Janina Gospodarek, Piotr Kacorzyk, Wiesław Musiał, Aleksandra Płonka, Dariusz Ropek
11:00
Seminarium, grupa 1
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Mariusz Dacko, Joanna Dłużniewska, Anna Gorczyca, Janina Gospodarek, Piotr Kacorzyk, Wiesław Musiał, Aleksandra Płonka, Dariusz Ropek,
Sala 447 - KOŚR, budynek nr CG
Środa
Maria Chmiel, Mariusz Dacko, Anna Gorczyca, Janina Gospodarek, Marek Kołodziejczyk, Michał Kopeć, Teofil Łabza, Dariusz Ropek, Wojciech Szewczyk, Tomasz Zaleski
11:45
Seminarium, grupa 6
każda środa, 11:45 - 13:15
Maria Chmiel, Mariusz Dacko, Anna Gorczyca, Janina Gospodarek, Marek Kołodziejczyk, Michał Kopeć, Teofil Łabza, Dariusz Ropek, Wojciech Szewczyk, Tomasz Zaleski,
Sala 329, budynek nr CG
Krystyna Ciarkowska, Michał Gąsiorek, Agnieszka Józefowska, Ryszard Mazurek, Paweł Nicia, Tomasz Zaleski
11:45
Seminarium, grupa 5
każda środa, 11:45 - 13:15
Krystyna Ciarkowska, Michał Gąsiorek, Agnieszka Józefowska, Ryszard Mazurek, Paweł Nicia, Tomasz Zaleski,
Sala 301, budynek nr CG
Jacek Antonkiewicz, Agnieszka Baran, Tomasz Czech, Barbara Filipek-Mazur, Florian Gambuś, Krzysztof Gondek, Czesława Jasiewicz, Małgorzata Koncewicz-Baran, Michał Kopeć, Marcin Niemiec, Monika Tabak, Jerzy Wieczorek, Barbara Wiśniowska-Kielian
11:45
Seminarium, grupa 3
każda środa, 11:45 - 13:15
Jacek Antonkiewicz, Agnieszka Baran, Tomasz Czech, Barbara Filipek-Mazur, Florian Gambuś, Krzysztof Gondek, Czesława Jasiewicz, Małgorzata Koncewicz-Baran, Michał Kopeć, Marcin Niemiec, Monika Tabak, Jerzy Wieczorek, Barbara Wiśniowska-Kielian,
Sala 336 KCHRiS, budynek nr CG
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- BUJUB — Budynek Jubileuszowy
- CG — Collegium Godlewskiego