| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 9:30, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (312 bud.CG), Urszula Kaczor, Małgorzata Szczęsna, Tomasz Warzecha | 9:30, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Urszula Kaczor, Małgorzata Szczęsna, Tomasz Warzecha | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | 11:00, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Urszula Kaczor, Agnieszka Sutkowska, Małgorzata Szczęsna | 11:00, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (312 bud.CG), Urszula Kaczor, Agnieszka Sutkowska, Małgorzata Szczęsna | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 13:45, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (312 bud.CG), Urszula Kaczor, Agnieszka Sutkowska, Małgorzata Szczęsna | 13:45, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Urszula Kaczor, Agnieszka Sutkowska, Małgorzata Szczęsna | | | |
|
|
14:00 | | | | 14:00, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (312 bud.CG), Urszula Kaczor, Agnieszka Sutkowska, Małgorzata Szczęsna | 14:00, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Urszula Kaczor, Agnieszka Sutkowska, Małgorzata Szczęsna | | |
|
|
| 14:15, gr.1 Wykład (s.ZZ - zdalne bud.CW), Agnieszka Sutkowska | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 16:45, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (312 bud.CG), Urszula Kaczor, Agnieszka Sutkowska, Małgorzata Szczęsna | 16:45, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Urszula Kaczor, Agnieszka Sutkowska, Małgorzata Szczęsna | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|