Plan zajęć przedmiotu Cytogenetyka roślin i zwierząt [O.5s.CRZ.SI.OBTSZ] Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2023/2024
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 16:15
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka,
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Olga Szeleszczuk
17:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00
Sala 130, budynek nr CW
Wtorek
Środa
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka
12:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 12:00 - 15:00
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka,
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka
12:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 12:00 - 15:00
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka,
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Czwartek
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka
16:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 16:00 - 19:00
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka,
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Piątek
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka
7:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 7:30 - 9:45
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka,
Sala -010, budynek nr BUJUB
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka
10:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 10:00 - 12:15
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka,
Sala -010, budynek nr BUJUB
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka
12:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 12:30 - 14:45
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka,
Sala -010, budynek nr BUJUB
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 15:00 - 17:15
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Wojciechowska-Puchałka,
Sala -010, budynek nr BUJUB
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- BUJUB — Budynek Jubileuszowy
- CW — Collegium Wojtaszka
- LOBZ — Łobzowska