Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Biologia molekularna [O.3s.BIM.SI.OBTSZ] Semestr zimowy 2022/2023

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Magdalena Klimek-Chodacka, Agnieszka Sutkowska, Kamil Szymonik
13:15 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy poniedziałek, 13:15 - 16:15 Sala 113, budynek nr CW
Magdalena Klimek-Chodacka, Agnieszka Sutkowska, Kamil Szymonik
16:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy poniedziałek, 16:00 - 19:00 Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ

Wtorek

Magdalena Klimek-Chodacka, Kamil Szymonik, Tomasz Warzecha
8:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy wtorek, 8:00 - 11:00 Sala 113, budynek nr CW
Magdalena Klimek-Chodacka, Agnieszka Sutkowska, Kamil Szymonik
11:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy wtorek, 11:00 - 14:00 Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Magdalena Klimek-Chodacka, Agnieszka Sutkowska, Kamil Szymonik
11:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy wtorek, 11:45 - 14:45 Sala 113, budynek nr CW
Magdalena Klimek-Chodacka, Kamil Szymonik, Tomasz Warzecha
14:15 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy wtorek, 14:15 - 17:15 Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ

Środa

Magdalena Klimek-Chodacka, Kamil Szymonik, Tomasz Warzecha
11:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każda środa, 11:45 - 14:45 Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Magdalena Klimek-Chodacka, Kamil Szymonik, Tomasz Warzecha
11:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każda środa, 11:45 - 14:45 Sala 113, budynek nr CW

Czwartek

Marek Szklarczyk
17:45 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 17:45 - 19:15 Sala 131, budynek nr CW

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)