Plan zajęć przedmiotu Urządzanie lasu [L.A6.URZLAS.SI.LLSGW] Semestr letni 2020/2021
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jan Banaś, Bożydar Neroj
9:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala Sala wykładowa II, budynek nr WL
Jan Banaś, Bożydar Neroj
11:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala Sala wykładowa II, budynek nr WL
Wtorek
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 112 Sala komputerowa, budynek nr WL
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
16:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Środa
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Czwartek
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Piątek
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 110-sala komputerowa, budynek nr WL
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Leśnego