| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | | 8:00, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | 8:00, gr.8 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.1 Wykład (s.Sala wykładowa II), Jan Banaś, Bożydar Neroj | | 9:45, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (112 Sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | | 9:45, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | 9:45, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.1 Wykład (s.Sala wykładowa II), Jan Banaś, Bożydar Neroj | | | | 11:30, gr.6 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | 11:30, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | 13:15, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | 13:15, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | 13:15, gr.7 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | 15:00, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | 15:00, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | 15:00, gr.8 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 16:45, gr.6 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 18:30, gr.7 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Jan Banaś, Jan Lach, Bożydar Neroj, Stanisław Zięba, Robert Zygmunt | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|