| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Leszek Bujoczek, Ada Pałka, Robert Zygmunt | | 8:00, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Leszek Bujoczek, Ada Pałka, Robert Zygmunt | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 9:45, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Ada Pałka, Robert Zygmunt | | 9:45, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Ada Pałka, Robert Zygmunt | | 9:45, gr.1 Wykład (s.Sala wykładowa III), Jan Banaś | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Ada Pałka, Robert Zygmunt | | | 11:30, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Leszek Bujoczek, Ada Pałka, Robert Zygmunt | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Leszek Bujoczek, Ada Pałka, Robert Zygmunt | | | | 13:15, gr.1 Wykład (s.Sala wykładowa III), Jan Banaś | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Leszek Bujoczek, Ada Pałka, Robert Zygmunt | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Ada Pałka, Robert Zygmunt | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:30, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (110-sala komputerowa), Leszek Bujoczek, Ada Pałka, Robert Zygmunt | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|