| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.6 Ćwiczenia laboratoryjne (03 - Sala ćwiczeń), Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 8:30, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (03 - Sala ćwiczeń), Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (03 - Sala ćwiczeń), Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | 10:15, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (03 - Sala ćwiczeń), Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 11:30, gr.7 Ćwiczenia laboratoryjne (03 - Sala ćwiczeń), Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| 13:15, gr.1 Wykład (s.Sala wykładowa II), Anna Barszcz, Dariusz Kulak, Janusz Sowa | | | 13:15, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (03 - Sala ćwiczeń), Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | 15:00, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (03 - Sala ćwiczeń), Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|