Plan zajęć przedmiotu Zasoby leśne, ich użytkowanie i transport drewna [L.A1.ZASOB.SM.LLSGX] Semestr letni 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik
16:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik,
Sala 03 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik,
Sala 03 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Wtorek
Anna Barszcz, Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Janusz Sowa
13:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 15:30
Sala Sala wykładowa II, budynek nr WL
Środa
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik,
Sala 03 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Czwartek
Piątek
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik,
Sala 03 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik,
Sala 03 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik,
Sala 03 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik
16:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik,
Sala 03 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 18:30 - 20:00
Dariusz Kulak, Krzysztof Leszczyński, Krzysztof Michalec, Arkadiusz Stańczykiewicz, Grzegorz Szewczyk, Radosław Wąsik,
Sala 03 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Leśnego