Plan zajęć przedmiotu Botanika leśna z dendrologią [L.A1.BOTLES.SI.LLSOX] semestr zimowy 2012/2013
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Gazda, Elżbieta Muter, Grzegorz Piątek, Jerzy Szwagrzyk
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Elżbieta Muter, Grzegorz Piątek, Jerzy Szwagrzyk
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Elżbieta Muter, Grzegorz Piątek
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Olga Orman, Grzegorz Piątek, Wojciech Różański, Jerzy Szwagrzyk
16:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Elżbieta Muter, Olga Orman, Grzegorz Piątek
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Olga Orman, Grzegorz Piątek, Wojciech Różański, Jerzy Szwagrzyk
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Wtorek
Środa
Czwartek
Jerzy Szwagrzyk
9:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 04 -powielona, budynek nr WL
Piątek
Olga Orman, Grzegorz Piątek, Wojciech Różański, Jerzy Szwagrzyk
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Olga Orman, Grzegorz Piątek, Wojciech Różański, Jerzy Szwagrzyk
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Anna Gazda, Elżbieta Muter, Grzegorz Piątek, Jerzy Szwagrzyk
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Elżbieta Muter, Grzegorz Piątek, Jerzy Szwagrzyk
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Elżbieta Muter, Grzegorz Piątek
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Elżbieta Muter, Olga Orman, Grzegorz Piątek
16:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Leśnego