Plan zajęć przedmiotu Botanika leśna z dendrologią [L.A1.BOTLES.SI.LLSOX] Semestr zimowy 2009/2010
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jerzy Szwagrzyk
15:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 04 -powielona, budynek nr WL
Wtorek
Wojciech Różański, Janusz Szewczyk
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Grzegorz Piątek, Janusz Szewczyk
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Wojciech Różański, Janusz Szewczyk
20:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy wtorek, 20:15 - 21:45
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Środa
Anna Gazda, Wojciech Różański
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Anna Gazda, Grzegorz Piątek
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Czwartek
Anna Gazda, Grzegorz Piątek
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Anna Gazda, Grzegorz Piątek
16:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Wojciech Różański, Janusz Szewczyk
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Piątek
Wojciech Różański, Janusz Szewczyk
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Anna Gazda, Grzegorz Piątek
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Anna Gazda, Grzegorz Piątek
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Anna Gazda, Grzegorz Piątek
16:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Grzegorz Piątek, Janusz Szewczyk
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy piątek, 18:30 - 20:00
Sala 111 - Sala ćwiczeń, budynek nr WL
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Leśnego