| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, gr.7 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Anna Gazda, Wojciech Różański | | | 8:00, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Jan Bodziarczyk, Anna Gazda | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 9:45, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Jan Bodziarczyk, Anna Gazda | | 9:45, gr.6 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Jan Bodziarczyk, Anna Gazda, Grzegorz Piątek | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 11:30, gr.8 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Janusz Szewczyk | | 11:30, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Anna Gazda, Wojciech Różański | | 11:30, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Anna Gazda, Grzegorz Piątek | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | 13:15, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Anna Gazda, Grzegorz Piątek | | 13:15, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Anna Gazda, Wojciech Różański | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.1 Wykład (029- Sala wykład.II), Jerzy Szwagrzyk | | | | 15:00, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Anna Gazda, Wojciech Różański | | 15:00, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Anna Gazda, Wojciech Różański | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 16:30, gr.8 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Janusz Szewczyk | | | | |
|
|
| | | 16:45, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Anna Gazda, Wojciech Różański | | 16:45, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Anna Gazda, Wojciech Różański | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 18:30, gr.6 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Jan Bodziarczyk, Anna Gazda, Grzegorz Piątek | | 18:30, gr.7 Ćwiczenia laboratoryjne (01 - Sala laborat.), Anna Gazda, Wojciech Różański | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|