Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Botanika leśna z dendrologią [L.A1.BOTLES.SI.LLSOX] Semestr zimowy 2008/2009

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Jerzy Szwagrzyk
15:00 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 029- Sala wykład.II, budynek nr WL

Wtorek

Janusz Szewczyk
16:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każdy wtorek, 16:30 - 18:00 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL

Środa

Anna Gazda, Wojciech Różański
8:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Janusz Szewczyk
11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL

Czwartek

Jan Bodziarczyk, Anna Gazda
9:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Grzegorz Piątek
13:15 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
15:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
16:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy czwartek, 16:45 - 18:15 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Jan Bodziarczyk, Anna Gazda, Grzegorz Piątek
18:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL

Piątek

Jan Bodziarczyk, Anna Gazda
8:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Jan Bodziarczyk, Anna Gazda, Grzegorz Piątek
9:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Grzegorz Piątek
11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
13:15 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
15:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
16:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy piątek, 16:45 - 18:15 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
18:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 każdy piątek, 18:30 - 20:00 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Leśnego

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)