Plan zajęć przedmiotu Botanika leśna z dendrologią [L.A1.BOTLES.SI.LLSOX] Semestr zimowy 2008/2009
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jerzy Szwagrzyk
15:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 029- Sala wykład.II, budynek nr WL
Wtorek
Janusz Szewczyk
16:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy wtorek, 16:30 - 18:00
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Środa
Anna Gazda, Wojciech Różański
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Janusz Szewczyk
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Czwartek
Jan Bodziarczyk, Anna Gazda
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Grzegorz Piątek
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
16:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Jan Bodziarczyk, Anna Gazda, Grzegorz Piątek
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Piątek
Jan Bodziarczyk, Anna Gazda
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Jan Bodziarczyk, Anna Gazda, Grzegorz Piątek
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Grzegorz Piątek
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
16:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Anna Gazda, Wojciech Różański
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy piątek, 18:30 - 20:00
Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Leśnego