Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Fitopatologia leśna [L.4s.FIT.SI.LLESZ] Semestr letni 2022/2023

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 6 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Robert Jankowiak
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 5 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 4 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Piotr Boroń
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 3 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 2 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 1 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Piotr Boroń
8:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Robert Jankowiak
9:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Piotr Boroń
11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Piotr Boroń
13:15 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL

Wtorek

Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 6 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Robert Jankowiak
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 5 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 4 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Piotr Boroń
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 3 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 2 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 1 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Robert Jankowiak
16:45 Wykład, grupa 1 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr WL

Środa

Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 6 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Robert Jankowiak
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 5 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 4 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Piotr Boroń
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 3 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 2 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 1 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Hanna Stępniewska
14:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Hanna Stępniewska
15:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każda środa, 15:45 - 17:15 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL

Czwartek

Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 6 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Robert Jankowiak
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 5 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 4 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Piotr Boroń
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 3 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 2 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 1 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Hanna Stępniewska
9:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Hanna Stępniewska
11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL

Piątek

Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 6 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Robert Jankowiak
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 5 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 4 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Piotr Boroń
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 3 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 2 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 1 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Piotr Boroń
8:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Piotr Boroń
9:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Robert Jankowiak
11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL
Piotr Boroń
13:15 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 01 - Sala laborat., budynek nr WL

Sobota

Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 6 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Robert Jankowiak
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 5 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 4 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Piotr Boroń
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 3 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 2 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 1 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL

Niedziela

Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 6 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Robert Jankowiak
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 5 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 4 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Piotr Boroń
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 3 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Hanna Stępniewska
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 2 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL
Czesław Bartnik
codziennie8:00 Ćwiczenia terenowe, grupa 1 (codziennie), 8:00 - 15:00 Sala Zajęcia terenowe, budynek nr WL

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Leśnego

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)