Plan zajęć przedmiotu Aktualne kierunki badań w Ekologii i Hodowli Lasu [L.1s.AEH.SM.LLESZ] Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Wojciech Piaszczyk, Janusz Szewczyk
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Wojciech Piaszczyk, Janusz Szewczyk,
Sala Sala wykładowa II, budynek nr WL
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Wojciech Piaszczyk, Janusz Szewczyk
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Wojciech Piaszczyk, Janusz Szewczyk,
Sala Sala wykładowa II, budynek nr WL
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Wojciech Piaszczyk, Janusz Szewczyk
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Wojciech Piaszczyk, Janusz Szewczyk,
Sala Sala wykładowa II, budynek nr WL
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Wojciech Piaszczyk, Janusz Szewczyk
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Wojciech Piaszczyk, Janusz Szewczyk,
Sala Sala wykładowa II, budynek nr WL
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Wojciech Piaszczyk, Janusz Szewczyk
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Wojciech Piaszczyk, Janusz Szewczyk,
Sala Sala wykładowa II, budynek nr WL
Wtorek
Środa
Czwartek
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Jan Bodziarczyk, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Marta Kempf, Jarosław Lasota, Stanisław Małek, Maciej Pach, Jarosław Paluch, Jerzy Skrzyszewski, Janusz Szewczyk, Jerzy Szwagrzyk, Marek Wajdzik
9:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Jan Bodziarczyk, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Marta Kempf, Jarosław Lasota, Stanisław Małek, Maciej Pach, Jarosław Paluch, Jerzy Skrzyszewski, Janusz Szewczyk, Jerzy Szwagrzyk, Marek Wajdzik,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr WL
Piątek
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Jan Bodziarczyk, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Marta Kempf, Jarosław Lasota, Stanisław Małek, Maciej Pach, Jarosław Paluch, Jerzy Skrzyszewski, Janusz Szewczyk, Jerzy Szwagrzyk, Marek Wajdzik
9:45
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Jan Bodziarczyk, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Marta Kempf, Jarosław Lasota, Stanisław Małek, Maciej Pach, Jarosław Paluch, Jerzy Skrzyszewski, Janusz Szewczyk, Jerzy Szwagrzyk, Marek Wajdzik,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr WL
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Leśnego