Plan zajęć przedmiotu Aktualne kierunki badań w Ekologii i Hodowli Lasu [L.1s.AEH.SM.LLESZ] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk,
Sala Sala własna Katedry, budynek nr WL
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk,
Sala Sala własna Katedry, budynek nr WL
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk,
Sala Sala własna Katedry, budynek nr WL
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk,
Sala Sala własna Katedry, budynek nr WL
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk,
Sala Sala własna Katedry, budynek nr WL
Wtorek
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk,
Sala Sala własna Katedry, budynek nr WL
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Janusz Szewczyk,
Sala Sala własna Katedry, budynek nr WL
Środa
Czwartek
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Jan Bodziarczyk, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Marta Kempf, Jarosław Lasota, Stanisław Małek, Maciej Pach, Jarosław Paluch, Jerzy Skrzyszewski, Janusz Szewczyk, Jerzy Szwagrzyk
9:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Jan Bodziarczyk, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Marta Kempf, Jarosław Lasota, Stanisław Małek, Maciej Pach, Jarosław Paluch, Jerzy Skrzyszewski, Janusz Szewczyk, Jerzy Szwagrzyk,
Sala 029- Sala wykład.II, budynek nr WL
Piątek
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Jan Bodziarczyk, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Marta Kempf, Jarosław Lasota, Stanisław Małek, Maciej Pach, Jarosław Paluch, Jerzy Skrzyszewski, Janusz Szewczyk, Jerzy Szwagrzyk
9:45
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Jacek Banach, Leszek Bartkowicz, Ewa Błońska, Jan Bodziarczyk, Michał Ciach, Anna Gazda, Piotr Gruba, Marta Kempf, Jarosław Lasota, Stanisław Małek, Maciej Pach, Jarosław Paluch, Jerzy Skrzyszewski, Janusz Szewczyk, Jerzy Szwagrzyk,
Sala 029- Sala wykład.II, budynek nr WL
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Leśnego