| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | 8:00, gr.1 Wykład (120-Wykładowa), Alicja Michalik | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 9:45, gr.6 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 11:30, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.10 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.11 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | 15:00, gr.9 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | 15:00, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 16:45, gr.7 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | 16:45, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 18:30, gr.8 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | 18:30, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Lab. hydrotechniczne), Jacek Florek, Leszek Książek, Agnieszka Woś, Maciej Wyrębek | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|