Plan zajęć przedmiotu Chemia [I.CHEMI.WTZ.SI.IISXX] Semestr zimowy 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Lidia Krzemińska-Fiedorowicz
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1.74, budynek nr TZ
Lidia Krzemińska-Fiedorowicz
9:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 1.74, budynek nr TZ
Lidia Krzemińska-Fiedorowicz
11:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 1.74, budynek nr TZ
Tadeusz Lemek
12:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 1.74, budynek nr TZ
Tadeusz Lemek
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 1.74, budynek nr TZ
Andrzej Danel, Paweł Szlachcic
15:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala 1.74, budynek nr TZ
Andrzej Danel, Paweł Szlachcic
17:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala 1.74, budynek nr TZ
Andrzej Danel, Paweł Szlachcic
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 1.74, budynek nr TZ
Wtorek
Maciej Fiedorowicz
16:45
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 120-Wykładowa, budynek nr BUJUB
Maciej Fiedorowicz
18:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 120-Wykładowa, budynek nr BUJUB
Środa
Czwartek
Ewelina Nowak, Elżbieta Polaczek-Piasecka, Jadwiga Sepioł
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1.74, budynek nr TZ
Ewelina Nowak, Elżbieta Polaczek-Piasecka, Jadwiga Sepioł
9:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 12
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 1.74, budynek nr TZ
Ewelina Nowak, Elżbieta Polaczek-Piasecka, Jadwiga Sepioł
11:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 10
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 1.74, budynek nr TZ
Tadeusz Lemek
12:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 11
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 1.74, budynek nr TZ
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- BUJUB — Budynek Jubileuszowy
- TZ — Wydział Technologii Żywności