Plan zajęć przedmiotu Kultury tkankowe i komórkowe roślin i zwierząt [B.6s.KRZ.SI.BBTSX] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Elżbieta Golemiec, Anna Wójtowicz
15:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Elżbieta Golemiec, Katarzyna Kirsz, Anna Wójtowicz
15:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Wtorek
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
9:45
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 130, budynek nr WL
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
13:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 130, budynek nr WL
Środa
Czwartek
Elżbieta Golemiec, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
9:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Elżbieta Golemiec, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
11:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy czwartek, 11:15 - 12:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćWeronika Biernat, Karolina Fryc, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
13:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Piątek
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Weronika Biernat, Karolina Fryc, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Elżbieta Golemiec, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćElżbieta Golemiec, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćElżbieta Golemiec, Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćElżbieta Golemiec, Katarzyna Kirsz, Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćKatarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: