Plan zajęć przedmiotu Kultury tkankowe i komórkowe roślin i zwierząt [B.6s.KRZ.SI.BBTSX] Semestr letni 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
16:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy poniedziałek, 16:15 - 17:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
16:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 16:15 - 17:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Wtorek
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
9:45
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 130, budynek nr WL
Środa
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
9:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
11:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 11:15 - 12:45
Sala 5, budynek nr STOWC
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Czwartek
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
15:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 15:45 - 17:15
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
15:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy czwartek, 15:45 - 17:15
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Piątek
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
10:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 5, budynek nr STOWC
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
11:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 5, budynek nr STOWC
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Katarzyna Kirsz, Agata Ptak, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: