Plan zajęć przedmiotu Kultury tkankowe i komórkowe roślin i zwierząt [B.6s.KRZ.SI.BBTSX] Semestr letni 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
14:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski
14:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
16:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:15 - 17:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
16:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:15 - 17:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Małgorzata Szczęsna
17:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy poniedziałek, 17:45 - 19:15
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
17:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy poniedziałek, 17:45 - 19:15
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Wtorek
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
9:55
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:55 - 11:25
Sala 130, budynek nr WL
Środa
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski
9:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
11:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 11:15 - 12:45
Sala 5, budynek nr STOWC
Agata Ptak, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Elżbieta Golemiec, Agnieszka Sitarz
15:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Elżbieta Golemiec, Agnieszka Sitarz
17:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Czwartek
Piątek
Elżbieta Golemiec, Agnieszka Sitarz
9:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 9:00 - 10:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Elżbieta Golemiec, Agnieszka Sitarz
9:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 9:00 - 10:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Agata Ptak, Małgorzata Szczęsna
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: