Plan zajęć przedmiotu Kultury tkankowe i komórkowe roślin i zwierząt [B.6s.KRZ.SI.BBTSX] Semestr letni 2012/2013
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
9:45
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 130, budynek nr WL
Środa
Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Elżbieta Golemiec, Anna Wójtowicz
9:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Elżbieta Golemiec, Anna Wójtowicz
11:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Agata Ptak, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
15:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Elżbieta Golemiec, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
17:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Czwartek
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
17:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
17:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Piątek
Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćElżbieta Golemiec, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
9:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 9:00 - 10:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz
9:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 9:00 - 10:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Elżbieta Golemiec, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Elżbieta Golemiec, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: