| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | 9:00, gr.9 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Anna Wójtowicz | 9:00, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Łobzowska bud.LOBZ), Elżbieta Golemiec, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz | 9:00, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Łobzowska bud.LOBZ), Agata Ptak, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 9:30, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Elżbieta Golemiec, Anna Wójtowicz | | | |
|
|
| 9:45, gr.1 Wykład (130 bud.WL), Agata Ptak, Anna Wójtowicz | | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | 11:00, gr.6 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Elżbieta Golemiec, Anna Wójtowicz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | 13:30, gr.7 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Agata Ptak, Anna Wójtowicz | 13:30, gr.6 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Łobzowska bud.LOBZ), Elżbieta Golemiec, Anna Wójtowicz | 13:30, gr.5 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Łobzowska bud.LOBZ), Elżbieta Golemiec, Anna Wójtowicz | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | 15:00, gr.8 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Łobzowska bud.LOBZ), Agata Ptak, Anna Wójtowicz | 15:00, gr.7 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Łobzowska bud.LOBZ), Agata Ptak, Anna Wójtowicz | | 15:00, gr.8 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Agata Ptak, Anna Wójtowicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 15:30, gr.1 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Agata Ptak, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | 17:00, gr.2 Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Elżbieta Golemiec, Małgorzata Szczęsna, Anna Wójtowicz | | 17:00, gr.4 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Łobzowska bud.LOBZ), Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz | 17:00, gr.3 Ćwiczenia laboratoryjne (s.Łobzowska bud.LOBZ), Elżbieta Golemiec, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|