Plan zajęć przedmiotu Kultury tkankowe i komórkowe roślin i zwierząt [B.6s.KRZ.SI.BBTSX] Semestr letni 2011/2012
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agata Ptak, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćEwelina Honkisz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Konrad Szychowski, Tomasz Warzecha, Anna Wójtowicz
15:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy poniedziałek, 15:45 - 17:15
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
15:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:45 - 17:15
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Ewelina Honkisz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćEwelina Honkisz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćWtorek
Agata Ptak, Anna Wójtowicz
9:45
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 130, budynek nr WL
Środa
Ewelina Honkisz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Ewelina Honkisz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
9:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Ewelina Honkisz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
12:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Ewelina Honkisz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
14:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Ewelina Honkisz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
15:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Czwartek
Piątek
Agata Ptak, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Ewelina Honkisz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Ewelina Honkisz, Agata Ptak, Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćAgata Ptak, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
niestandardowa częstotliwośćAgata Ptak, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agata Ptak, Konrad Szychowski, Anna Wójtowicz
13:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 5, budynek nr STOWC
Agata Ptak, Konrad Szychowski, Tomasz Warzecha, Anna Wójtowicz
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 5, budynek nr STOWC
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: