Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Fizjologia roślin z elementami anatomii i morfologii B.5s.FIR.SI.BBTSX
Plan zajęć - Semestr zimowy 2019/2020

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2020/2021 - Semestr zimowy 2019/2020 - Semestr zimowy 2018/2019 - Semestr zimowy 2017/2018

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-10-07 - 2019-10-13  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (111 bud.FITO), Alina Wiszniewska, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Krzysztof Tokarz, Anna Szczerba, Jakub Pastuszak
9:00
9:15, gr.6
Ćwiczenia laboratoryjne (425 bud.CW), Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Marta Hornyák
9:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (330 bud.CW), Iwona Kamińska, Alina Wiszniewska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Marta Hornyák
10:00
10:45, gr.1
Wykład (131 bud.WL), Joanna Augustynowicz, Alina Wiszniewska
11:00
11:30, gr.3
Ćwiczenia laboratoryjne (425 bud.CW), Iwona Kamińska, Alina Wiszniewska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Marta Hornyák
12:00
12:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (330 bud.CW), Krzysztof Tokarz, Ewa Sitek, Katarzyna Hura, Agnieszka Płażek, Iwona Kamińska
13:00
13:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (111 bud.FITO), Iwona Kamińska, Alina Wiszniewska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Marta Hornyák
13:15, gr.1
Ćwiczenia laboratoryjne (425 bud.CW), Alina Wiszniewska, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Krzysztof Tokarz, Anna Szczerba, Jakub Pastuszak
13:15, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (111 bud.FITO), Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Marta Hornyák
14:0014:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (330 bud.CW), Iwona Kamińska, Ewa Sitek, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Krzysztof Tokarz, Marta Hornyák
15:0015:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (111 bud.FITO), Krzysztof Tokarz, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Ewa Sitek, Iwona Kamińska
15:00, gr.5
Ćwiczenia laboratoryjne (425 bud.CW), Krzysztof Tokarz, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Ewa Sitek, Iwona Kamińska
15:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (111 bud.FITO), Krzysztof Tokarz, Ewa Sitek, Katarzyna Hura, Agnieszka Płażek, Iwona Kamińska
15:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (330 bud.CW), Alina Wiszniewska, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Krzysztof Tokarz, Anna Szczerba, Jakub Pastuszak
16:00
16:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (111 bud.FITO), Iwona Kamińska, Ewa Sitek, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Krzysztof Tokarz, Marta Hornyák
16:45, gr.2
Ćwiczenia laboratoryjne (425 bud.CW), Iwona Kamińska, Ewa Sitek, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Krzysztof Tokarz, Marta Hornyák
17:00
17:30, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (429 bud.CW), Krzysztof Tokarz, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Ewa Sitek, Iwona Kamińska
18:00
18:15, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia laboratoryjne (330 bud.CW), Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Agnieszka Płażek, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Marta Hornyák
18:30, gr.4
Ćwiczenia laboratoryjne (425 bud.CW), Krzysztof Tokarz, Ewa Sitek, Katarzyna Hura, Agnieszka Płażek, Iwona Kamińska
19:00
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: