Plan zajęć przedmiotu Fizjologia roślin z elementami anatomii i morfologii [B.5s.FIR.SI.BBTSX] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marta Hornyák, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
niestandardowa częstotliwośćKatarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Ewa Sitek, Krzysztof Tokarz
niestandardowa częstotliwośćMarta Hornyák, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Ewa Sitek, Krzysztof Tokarz
niestandardowa częstotliwośćWtorek
Środa
Marta Hornyák, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
9:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 9:15 - 10:45
Marta Hornyák, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska,
Sala 425, budynek nr CW
Marta Hornyák, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 425, budynek nr CW
Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Jakub Pastuszak, Agnieszka Płażek, Anna Szczerba, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Jakub Pastuszak, Agnieszka Płażek, Anna Szczerba, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska,
Sala 425, budynek nr CW
Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Ewa Sitek, Krzysztof Tokarz
15:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 425, budynek nr CW
Marta Hornyák, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Ewa Sitek, Krzysztof Tokarz
16:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 425, budynek nr CW
Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Ewa Sitek, Krzysztof Tokarz
18:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 425, budynek nr CW
Czwartek
Joanna Augustynowicz, Alina Wiszniewska
10:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:45 - 12:15
Sala 130, budynek nr WL
Piątek
Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Jakub Pastuszak, Agnieszka Płażek, Anna Szczerba, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
niestandardowa częstotliwość
Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Jakub Pastuszak, Agnieszka Płażek, Anna Szczerba, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska,
Sala 111, budynek nr FITO
Marta Hornyák, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
niestandardowa częstotliwośćKatarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Ewa Sitek, Krzysztof Tokarz
niestandardowa częstotliwośćMarta Hornyák, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
niestandardowa częstotliwość
Marta Hornyák, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska,
Sala 111, budynek nr FITO
Marta Hornyák, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Ewa Sitek, Krzysztof Tokarz
niestandardowa częstotliwośćKatarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Ewa Sitek, Krzysztof Tokarz
niestandardowa częstotliwośćKatarzyna Hura, Iwona Kamińska, Jakub Pastuszak, Agnieszka Płażek, Anna Szczerba, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
niestandardowa częstotliwość
Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Jakub Pastuszak, Agnieszka Płażek, Anna Szczerba, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska,
Sala 330, budynek nr CW
Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Ewa Sitek, Krzysztof Tokarz
niestandardowa częstotliwośćMarta Hornyák, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
niestandardowa częstotliwość
Marta Hornyák, Katarzyna Hura, Iwona Kamińska, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska,
Sala 330, budynek nr CW
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CW — Collegium Wojtaszka
- FITO — Fitotron
- WL — Budynek Wydziału Leśnego