Plan zajęć przedmiotu Fizjologia roślin z elementami anatomii i morfologii [B.5s.FIR.SI.BBTSX] Semestr zimowy 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Renata Wojciechowska
10:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Renata Wojciechowska,
Sala 111, budynek nr FITO
Renata Bączek-Kwinta, Katarzyna Hura, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Renata Bączek-Kwinta, Katarzyna Hura, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 111, budynek nr FITO
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 111, budynek nr FITO
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
14:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:45 - 16:15
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 111, budynek nr FITO
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
16:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 111, budynek nr FITO
Wtorek
Środa
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 425, budynek nr CW
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 425, budynek nr CW
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
11:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 11:45 - 13:15
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 425, budynek nr CW
Renata Bączek-Kwinta, Katarzyna Hura, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
14:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 14:45 - 16:15
Renata Bączek-Kwinta, Katarzyna Hura, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 425, budynek nr CW
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Renata Wojciechowska
16:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 16:30 - 18:00
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Renata Wojciechowska,
Sala 425, budynek nr CW
Czwartek
Anna Pindel, Renata Wojciechowska
10:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:45 - 12:15
Sala 130, budynek nr WL
Piątek
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
niestandardowa częstotliwość
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 429, budynek nr CW
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
9:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 429, budynek nr CW
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Renata Wojciechowska
niestandardowa częstotliwość
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Renata Wojciechowska,
Sala 429, budynek nr CW
Renata Bączek-Kwinta, Katarzyna Hura, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
niestandardowa częstotliwość
Renata Bączek-Kwinta, Katarzyna Hura, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Barbara Tokarz, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 429, budynek nr CW
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska
niestandardowa częstotliwość
Barbara Jurczyk, Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Ewa Pociecha, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Renata Wojciechowska,
Sala 429, budynek nr CW
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CW — Collegium Wojtaszka
- FITO — Fitotron
- WL — Budynek Wydziału Leśnego