Plan zajęć przedmiotu Fizjologia roślin z elementami anatomii i morfologii [B.5s.FIR.SI.BBTSX] Semestr zimowy 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Alina Wiszniewska
10:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00
Sala 111, budynek nr FITO
Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz
13:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 111, budynek nr FITO
Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
14:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:30 - 16:00
Sala 111, budynek nr FITO
Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Aleksandra Koźmińska, Agnieszka Płażek, Alina Wiszniewska
16:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:00 - 17:30
Sala 111, budynek nr FITO
Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz
17:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00
Sala 111, budynek nr FITO
Wtorek
Środa
Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Aleksandra Koźmińska, Agnieszka Płażek, Alina Wiszniewska
9:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 9:00 - 10:30
Sala 425, budynek nr CW
Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 425, budynek nr CW
Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz
14:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 14:45 - 16:15
Sala 425, budynek nr CW
Czwartek
Anna Pindel, Renata Wojciechowska
10:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:45 - 12:15
Sala 130, budynek nr WL
Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Alina Wiszniewska
16:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 16:00 - 17:30
Sala 425, budynek nr CW
Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
17:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy czwartek, 17:30 - 19:00
Sala 425, budynek nr CW
Piątek
Anna Kołton, Janusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Alina Wiszniewska
niestandardowa częstotliwośćAnna Kołton, Janusz Kościelniak, Aleksandra Koźmińska, Agnieszka Płażek, Alina Wiszniewska
niestandardowa częstotliwośćJanusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz
niestandardowa częstotliwośćJanusz Kościelniak, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska
15:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala 429, budynek nr CW
Janusz Kościelniak, Anna Pindel, Agnieszka Płażek, Krzysztof Tokarz
niestandardowa częstotliwośćLegenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CW — Collegium Wojtaszka
- FITO — Fitotron
- WL — Budynek Wydziału Leśnego